Par uzņēmumu

«Tehnoinform Latvia» - vadošais uzņēmums tirdzniecības tīklu un organizāciju pilnīgā nodrošināšanā ar palīgmateriāliem un biroja precēm Latvijas teritorijā.

Uzņēmums darbojās preču nodrošināšanas nozarē, tirdzniecības tīkliem un birojiem, kopš 1998. gada. Uzņēmuma apgrozījums gadā ir vairāk nekā 1 miljonu eiro. Kvalificēts un laipns personāls ir vienmēr gatavs palīdzēt mūsu klientiem un nodrošināt tiem ērtu biroja preču iegādi.

Sadarbības noteikumi 

Uzņēmums «Tehnoinform Latvija» saviem klientiem piedāvā ērtus pasūtījumu veikšanas, maksājumu un preču piegādes veidus. Mūsu klienti var veikt pirkumu, izmantojot interneta veikalu, e-pastu, kā arī pa telefonu. Apmaksa notiek bezskaidrā naudā, pastāvīgajiem klientiem ir iespējama apmaksas atlikšana un izdevīgi noteikumi kredīta limitam.

Mūsu konkurences priekšrocības

4 ērti iepirkšanās veidi 

  • Ja Jums nepieciešama preču piegāde, individuāla pieeja, operatora palīdzība un Jūs vēlaties ietaupīt savu laiku, tad Jūsu rīcībā ir preču katalogs «papirs.lv» un pasūtījumi pa «Tehnoinform Latvia» kontakt-centra telefonu. 
  • Ja Jūs vēlaties ērtu, ātru, automatizētu servisu, iespēju veikt pasūtījumu 24 stundas diennaktī un daudz noderīgas informācijas, tad Jūsu rīcībā ir interneta veikals www.papirs.lv. 
  • Ja Jūs vēlaties paši atbraukt pakaļ pasūtījumam, Jums ērtā laikā, tad Jūsu rīcībā ir pašpiegādes serviss no interneta veikala «papirs.lv» noliktavas. Noliktavas adresi var apskatīties šeit.
  • Garantēta pakalpojumu kvalitāte un augsti apkalpošanas standarti. Mums ir pats mūsdienīgākais tehniskais nodrošinājums, kas ļauj operatīvi reaģēt uz Jūsu vajadzībām. Mēs uzņemsimies visas rūpes partnera pasūtījuma noformēšanā. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums katrā iepirkšanās posmā – no pasūtījuma veikšanas, līdz piegādei uz Jūsu ofisu.